Booking System

polecam

zasady

zorientowanie na bdsm

Jestem Dominą prowadzącą studio BDSM. Realizuję się w tym, co robię i sprawia mi to ogromną przyjemność. Dlatego irytuje mnie, gdy mylicie mnie z dziewczyną do eskorty, osobą świadczącą za dopłatą usługi seksualne, czy za dodatkową opłatą stającą się uległą. Nie znajdziesz u mnie przygodnego seksu, masaży erotycznych czy wyuzdanej i nieestetycznej nagości.

Interesuje mnie sedno BDSM, czyli praktyki wynikające z samej nazwy. Cała reszta, taka jak fetysze, to dla mnie drobny dodatek do spotkania, ale nie jego clou.

Ponieważ to mój sposób na życie, interesuję się tym, co dzieje się na scenie FemDom w Polsce i za granicą. Aktywnie działam w lokalnym community, współtworzę eventy, pokazy, nawiązuję współpracę z artystami, fotografami, designerami, twórcami mebli i akcesoriów BDSM. To wszystko po to, aby mieć pełny obraz tego, co się dzieje w temacie BDSM i móc odpowiadać na wasze pytania w sposób kompetentny, jako osoba, która jest rzeczywiście praktykiem, styka się z innymi osobami, z którymi można na poziomie wymieniać poglądy, i od których można się uczyć i tą zdobytą wiedzę przekazywać dalej.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.