Booking System

polecam

zgłoszenia na sesje

Aby zgłosić się do mnie na sesję, musisz wypełnić i wysłać formularz, który znajdziesz poniżej. Składa się on z kilkunastu pytań, w tym najważniejszych dla mnie, czyli dotyczących twoich preferencji oraz stanu zdrowia. Muszę coś o tobie wiedzieć, żeby móc poinformować cię, czy zrealizujemy wspólnie sesję czy nie. Pamiętaj, że ankieta nie jest odzwierciedleniem moich preferencji i tego, co oferuję. Ma z niej wynikać jakim uległym ty jesteś, i jakie obszary BDSM interesują ciebie, nie mnie.

Spodziewaj się mojej odpowiedzi w ciągu 24 godzin, ale nie pilnuj mnie z zegarkiem w ręku. Gdy mam dużo sesji i mniej czasu na siedzenie przed komputerem, może zdarzyć się, że odpowiem później, ale z reguły nie zajmuje mi to dłużej niż 48 godzin.

Każdego, niezależnie od poziomu doświadczeń czy rodzaju sesji, którą jest zainteresowany, obowiązuje jeden i ten sam formularz zgłoszeniowy. Po założeniu konta w systemie rezerwacji online będziesz miał dostęp do bardziej rozbudowanej ankiety preferencji, w której będziesz mógł szczegółowo opisać siebie.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.