Booking System

polecam

sesje uniwersalne

uniwersalna a tematyczna

Z racj tego, że realizuję kilka rodzajów sesji, uważam, że warto wskazać na podstawowe różnice między nimi:

1. Grupa docelowa
Sesje uniwersalne są bez wątpienia dla każdego. Natomiast sesje tematyczne są przeznaczone dla węższej grupy ludzi, którzy wykazują szczególne zainteresowanie praktykami takimi jak izolacja, uwięzienie, skrajne unieruchomienie i to sprawia im w całym BDSM największą satysfakcję.

2. Moja obecność
Podczas sesji uniwersalnej cały czas jesteś ze mną. Wyjątkiem są sesje uniwersalne dłuższe, podczas których może znaleźć się moment krótkiej przerwy w postaci zamknięcia cię w celi. Zupełnie inaczej jest podczas sesji tematycznych, kiedy to jesteś podczas uwięzienia czy unieruchomienia pozostawiony sam, odizolowany, pozbawiony mojej atencji. Przykład: 2 h sesji + 3 h uwięzienie, czyli 2 h spędzamy razem a 3 h spędzasz sam.

3. Realizowane praktyki
Sesja uniwersalna to miejsce, gdzie możemy realizować wszystkie praktyki, które będziemy chcieli. Sesje tematyczne zawężają trochę ten zakres. Musisz pamiętać, że na sesji tematycznej czas sesyjny jest także przeznaczony na przygotowanie ciebie do siedzenia w celi czy unieruchamianie cię, więc na realizację praktyk sensu stricte zostaje mniej czasu. Bez wątpienia jednak na sesji tematycznej uwięzienie jestem w stanie zrobić z tobą więcej niż na sesji tematycznej strict bondage, której tematem przewodnim jest unieruchomienie i to wokół niego wszystko się kręci, a więc do realizacji pozostają jedynie te praktyki, których nie wyklucza pozycja, w której się znajdujesz.

4. Klimat sesji
Sesje uniwersalne oraz tematyczne uwięzienie mogą być realizowane w oparciu o różny role play, mogą mieć także różny wydźwięk - spokojny, bądź dynamiczny. Wszystko zależy od mojego nastroju i twoich preferencji. Sesje tematyczne strict bondage będą natomiast sesjami pasywnymi. Co to znaczy? Nie będzie podczas nich realizowane wiele praktyk, intensywnych aktywności, ponieważ sednem tego spotkania jest unieruchamianie cię, a to samo w sobie jest spokojne. Nie spodziewaj się więc, że będziesz brutalnie traktowany, chłostany czy wyzywany. Możesz liczyć raczej na odizolowanie, poczucie się moją własnością, ale nie poprzez pokazanie ci mojej siły, a poczucie zależności wynikającej z niemożności samodzielnego wyswobodzenia się.

5. Przeniesienie elementów do sesji uniwersalnej
Sesje tematyczne rządzą się swoimi prawami. Nie wykluczam jednak przeniesienia elementu uwięzienia czy strict bondage do sesji uniwersalnych. Wtedy to Ja decyduję, jak długo spędzisz w celi lub w unieruchomieniu. Jest to bardziej elastyczne i nie wyklucza realizacji niektórych praktyk, a także role play'ów. Jeśli jednak zdecydujesz się na taką formę, sugeruję rezerwować sesje uniwersalne dłuższe, tj. cztero-, pięcio- i sześciogodzinowe.

Po więcej informacji odsyłam do poradnika, który znajduje się po prawej stronie.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.