Booking System

polecam

jak się przygotować do sesji?

uiszczenie opłaty

Są dwa sposoby uiszczenia opłaty za spotkanie:

1. Płatność z góry przelewem
Przy zdecydowaniu się na tą formę nie musisz już zaprzątać sobie głowy tym, w jaki sposób zapłacić za spotkanie, aby było to kulturalne. Oczywiście pamiętaj, aby zrealizować przelew przed spotkaniem z odpowiednim wyprzedzeniem, aby pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie przed sesją. Dzięki temu unikniesz krępującej sytuacji, że przychodzisz na spotkanie, a pieniądze jeszcze nie doszły.

2. Płatność za sesję osobiście
Jeśli decydujesz się na tą formę, musisz mieć przygotowane:
  • odliczoną kwotę (nie będę wydawała ci reszty)
  • kopertę

Pieniądze powinny być w kopercie i zostać mi wręczone na początku spotkania. Możesz dać mi je do ręki lub położyć na stole - w zależności od sytuacji. Jeżeli z jakichś powodów nie będziesz mógł przynieść pieniędzy w kopercie, zadbaj chociaż o to, aby nie były wymięte. I oczywiście nie rzucaj mi ich ostentacyjnie na stół. Takie zachowanie nie rokowałoby dobrze dla ciebie przed zejściem do studia.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.