Booking System

polecam

sesje dla początkujących

traktowanie początkującego

Podczas spotkania staram się wytworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Masz się czuć dobrze w mojej obecności i otworzyć na opowiadanie o sobie i swoich pragnieniach. Dlatego nie zamierzam budować atmosfery strachu. Zależy mi, abyś nabrał do mnie zaufania i pewności, że jestem odpowiedzialną, rozsądną osobą, która nie ma na celu wyżyć się na tobie czy zrobić ci krzywdy. Traktuj mnie raczej jako nauczyciela, który lubi i chce przekazywać swoją wiedzę innym i pomagać im odnajdywać samych siebie.

Nie zdziw się więc, jeśli na sesji dla początkujących nie zaznasz poniżania czy degradowania. Uważam, że nie jest to potrzebne do tego, aby poznać podstawowe praktyki BDSM i czegoś się o sobie dowiedzieć. Chcę cię czegoś nauczyć, pomóc ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania, a temu nie sprzyja jednoczesne wyzywanie cię czy wyśmiewanie. Na to przyjdzie czas na sesjach uniwersalnych, jak już będziesz wiedział, w którą stronę BDSM chcesz podążać.

Możesz być także zaskoczony, że nie traktuję cię jako uległego. Dlaczego tak robię? Z racji tego, że jesteś osobą początkującą, masz tylko pewne przeczucia i spostrzeżenia na swój temat. Nie jest jednak powiedziane, że jesteś uległy. Równie dobrze może okazać się, że masz predyspozycje do bycia po obu stronach bata lub w ogóle, że lepiej czułbyś się występując w takiej samej roli jak Ja. Nie chcę z góry przypisywać i narzucać ci określonej roli, dlatego będę traktowała cię uniwersalnie, żebyś to ty sam, analizując swoje odczucia, doszedł do wniosku, w której roli widzisz się lepiej, a nie dlatego, że Ja cię tak skategoryzowałam.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.