Booking System

polecam

praktyki, które wykonuję

tortury

Tortury różnych partii twojego ciała, szczególnie w połączeniu z chociażby podstawowym unieruchomieniem, są dla mnie bardzo istotnym elementem BDSM. Oddajesz w moje ręce siebie, swoje ciało, poświęcasz się dla mnie, bo wiesz i widzisz, że sprawdzanie ile jesteś w stanie znieść i przesuwanie twoich granic sprawia mi ogromną przyjemność. Pamiętaj także, że nie wszystko co boli, musi zostawiać ślady. Jestem w stanie torturować cię w taki sposób, że nikt nie zobaczy efektów naszego spotkania. Jak to zrobię? Dowiesz się, jak się u mnie pojawisz.

Nie jestem w stanie wskazać, która forma tortur jest moją ulubioną, ale mam jedno swoje powiedzenie: "Im tobie jest gorzej, tym Mi jest lepiej". Poniżej znajdziesz spis praktyk, które wykonuję.

 • CBT, czyli wszystko, co związane z zadawaniem bólu genitaliom. W jaki sposób to robię?
  - wiązanie penisa i jąder
  - bicie penisa i jąder ręką i innymi przedmiotami
  - wykręcanie i odciąganie jąder
  - umieszczanie odważników na jądrach
  - ściskanie jąder
  - kopanie jąder
 • Nipple torture to nic innego jak tortury sutków, które wykonuję przy pomocy:
  - krótkich pejczy i batów do bicia po klatce piersiowej
  - klamerek na sutki
  - pompek na sutki
  - zgniataczy do sutków
  - podgrzewacza do sutków i lodu w celu realizacji zabaw "ciepło-zimno"
 • Painful milking to tzw. bolesne dojenie, które jest wykonywane poprzez m.in. zaspokajanie ręczne obolałego, obitego penisa, mocne ściskanie penisa, wykonywanie po penisie mocnych, szybkich, zdecydowanych ruchów np. z wbijanymi paznokciami.
 • Post orgasm torture, czyli sprawianie bólu poprzez kontynuowanie stymulacji penisa już po osiągnięciu orgazmu przy użyciu dłoni, masturbatorów lub wibratorów.
 • Electro torture to stymulacja prądem przy użyciu elektrod i generatorów oraz akcesoriów takch jak Neon Wand czy pastuch elektryczny. W tym momencie posiadane przeze mnie akcesoria pozwalają mi na wykonywanie elektro tortur sutków, genitaliów, odbytu oraz innych części ciała jak np. pośladki czy uda.
 • Inne stosowane przeze mnie formy tortur to:
  - polewanie gorącym woskiem różnych części ciała
  - deptanie różnych części ciała, czyli trampling
  - łaskotanie (tzw. tickling)
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.