Booking System

polecam

sesje tematyczne

strict bondage

1. Co to jest strict bondage?
Strict bondage to bardzo mocne unieruchomienie, uniemożliwiające samodzielne wyswobodzenie się. Pozycje, które się tworzy, muszą być wygodne, bo spędzasz w nich dużo czasu. Dlatego właśnie najczęściej są to pozycje leżące, siedzące, rzadziej stojące czy wiszące. Muszą być bezpieczne i nieobciążające twoich mięśni, ponieważ w parze ze strict bondage idzie izolacja, czyli pozostawienie cię samemu sobie. Strict bondage realizuję za pomocą pasów skórzanych, folii stretch, taśmy, czasem także lin jutowych. Dodatkowo na sobie masz maskę, obrożę, klatkę na penisa, bondage mittens na dłoniach. Wszystko po to, aby pod moją nieobecność nie móc się masturbować.

2. Idea sesji
Bardzo mocne unieruchomienie ma wywołać w tobie określone stany emocjonalne. Im dłużej będziesz leżał i nie mógł się wyswobodzić, tym bardziej będziesz czuł zależność ode mnie. Zaczniesz sobie zdawać sprawę, że rzeczywiście należysz tylko do mnie. Będziesz bezbronny i bezradny, utracisz poczucie czasu. Nie będziesz miał także żadnego wpływu, co dalej z tobą zrobię i kiedy do ciebie przyjdę. Niepewność połączona z podnieceniem stworzy bardzo ciekawą mieszankę.

3. Praktyki na sesji
Główną praktyką realizowaną podczas tego typu spotkań jest oczywiście strict bondage i to na nią poświęcam najwięcej czasu. Upięcie cię w konkretnej pozycji w taki sposób, aby nawet przez chwilę przez myśl nie przeszło ci, że da się z tego uwolnić nie trwa 5 minut. Potrzebuję minimum kilkunastu, a zdarza się, że i kilkudziesięciu minut na to, aby cię unieruchomić. Zatem czas sesyjny w 80% poświęcony jest na upięcie ciebie, a potem wypięcie i przejście do kolejnej pozycji. Co za tym idzie praktyki inne niż strict bondage, które mogą pojawić się na sesji, muszą być możliwe do zrealizowania w pozycjach leżących czy siedzących. Spodziewać możesz się więc przede wszystkim tie and tease, a także tortur sutków, CBT czy elektrostymulacji. Nie licz natomiast na intensywne gwałty analne, forced BI czy długotrwałą chłostę. Jeśli zaś chodzi o feminizację, jest ona możliwa jedynie w najdłuższym możliwym wymiarze czasowym sesji strict bondage.

4. Klimat na sesji
Sesja strict bondage będzie zawsze sesją spokojniejszą, ponieważ główna praktyka wiodąca jest pasywna. Nie możesz zatem spodziewać się dynamicznych zwrotów akcji czy traktowania cię w sposób bardzo ostry, szturchania czy popychania. Jesteś niemogącym nic zrobić obiektem, który ma ograniczoną możliwość ruchu i to ma ci dawać przede wszystkim satysfakcję.

5. Czas trwania
Długość tych sesji tematycznych dopasowałam w taki sposób, aby mieć czas na zrealizowanie pozycji strict bondage oraz kilku innych praktyk BDSM. W zależności od wybranego czasu trwania sesji, będziesz unieruchomiony w jednej, dwóch bądź trzech pozycjach.

  • 2 h strict bondage - 1 pozycja
  • 4 h strict bondage - 2 pozycje
  • 6 h strict bondage - 2 lub 3 pozycje
  • 8 h strict bondage - 3 lub 4 pozycje, ewentualnie dwie lub jedna bardzo długa połączona z izolacją
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.