Booking System

polecam

zasady

ssc - safe, sane and consensual

W trakcie sesji przestrzegam zasady SSC - Safe, Sane and Consensual. Co to dokładnie znaczy?
  • Safe, czyli realizowanie sesji w taki sposób, aby była bezpieczna i nie niosła zagrożeń dla zdrowia.
  • Sane, czyli podejmowanie decyzji i działań w sposób zdroworozsądkowy.
  • Consensual, czyli podejmowanie jedynie tych aktywności, na które została wyrażona zgoda obu stron.

Jak ta zasada działa w życiu? Nie podejmuję się aktywności, których nie znam oraz praktyk, które mogą nieść duże ryzyko dla zdrowia.

Z tej zasady wynika także, że nie prowadzę sesji po spożyciu alkoholu, ani nie dopuszczam realizacji sesji, gdy ty jesteś pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Nie licz na to, że zgodzę się na wino czy poppersa dla rozluźnienia.

Jeśli chodzi o higienę - wszystkie akcesoria, meble oraz inne elementy wyposażenia są dezynfekowane po każdym użyciu. Środki używane do czyszczenia są środkami najwyższej jakości do dezynfekowania sprzętów medycznych. Przed i po każdej sesji studio jest sprzątane.

Ponadto podczas użytkowania dild, straponów, korków analnych jest na nie zakładana prezerwatywa. Również kontakty seksualne pomiędzy niewolnikami odbywają się w zabezpieczeniu.

Możesz mieć także pewność, że podczas realizacji praktyk, na które się zdecydowałeś, będę szanowała twoje limity oraz ograniczenia.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.