Booking System

polecam

faq

sesje uniwersalne

Czy mogę narzucić praktyki do sesji?
Pytania w ankiecie, którą wypełniasz w systemie, są tak sformułowane, żebym miała jak najlepszy obraz twoich preferencji. Na pewno na sesji będą elementy, które na ciebie silnie działają, przeplecione innymi aktywnościami. Pamiętaj, że sesja ma tworzyć spójną całość, a nie być zlepkiem pojedynczych praktyk. Odrębną sprawą jest to, że to Ja jestem Panią sytuacji, a ty nigdy nie poznasz scenariusza wcześniej niż na sesji.
Czy podczas sesji uniwersalnej mogę zostać uwięziony w celi, unieruchomiony w pozycji strict bondage lub trafić do karcera?
Oczywiście. To także mogą być elementy sesji uniwersalnej. Pamiętaj jednak, żeby nie rezerwować wtedy najkrótszych możliwych spotkań. Najlepiej jest te aktywności dodawać do sesji uniwersalnych dłuższych.
Czy mogę zarezerwować krótszą sesję niż 1h?
Nie. Minimalny czas trwania spotkania to jedna godzina. I tak jest to bardzo krótko.
Czy mogę zarezerwować dłuższą sesję niż proponowane przez Panią czasy trwania spotkań?
Tak. Napisz do mnie maila w tej sprawie i przedyskutujemy czy ma to sens i jeśli uznam, że tak, będziesz mógł zarezerwować jeszcze dłuższe spotkanie niż 6 h.
Czy podczas sesji z noclegiem da mi Pani jeść?
Tak. Przewiduję na pewno dać ci kolację. Ponadto masz cały czas dostęp do wody pitnej w celi.
Czy podczas sesji z noclegiem będę mógł korzystać z telefonu komórkowego?
Tak. Musisz mnie jednak wcześniej o tym poinformować. Dam ci telefon o umówionej porze na określony czas, a potem zabiorę.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.