Booking System

polecam

faq

sesje tematyczne uwięzienie

Czy sesja tematyczna uwięzienie musi być związana z bólem i torturami?
Nie. Każdy role play będzie miał zastosowanie w tej sesji tematycznej. Wrzucanie cię do celi i wyjmowanie z niej wtedy, kiedy mam na to ochotę, jestem w stanie wpleść w każdy scenariusz.
Dlaczego podczas uwięzienia nie jest Pani ze mną?
Główną ideą twojego uwięzienia jest utrata kontroli nad tym, co się dzieje. Wywołanie strachu, niepokoju, poczucia bezradności wobec tego, co może się stać. Stojąc nad tobą nie uzyskam takiego efektu. Masz być odizolowany od otoczenia, sam ze swoimi emocjami, upokorzeniem i lękiem.
Czy podczas uwięzienia w celi będę unieruchomiony?
Nie myl uwięzienia z unieruchomieniem, bo to nie jest to samo. Podczas siedzenia w celi moim zadaniem jest uniemożliwienie ci samodzielnego uwolnienia się. Masz zatem na sobie kajdany, łańcuchy czy armbinder. Nie pozbawiam cię jednak możliwości ruszania się.
Jak długo będę siedział w celi?
To zależy od tego, jaką wersję długości sesji wybierzesz oraz od tego na co Ja będę miała ochotę. Możesz siedzieć kilkanaście minut albo kilkadziesiąt. Nie licz na to, że przed wrzuceniem cię do celi powiem ci na jak długo tam trafiasz.
Co mam zrobić jeśli przecenię swoje możliwości i w trakcie stwierdzę, że nie chcę kontynuować sesji?
Są tak naprawdę dwa wyjścia z tej sytuacji. Pierwsze: ponosisz konsekwencje swoich wyborów, w ciszy znosisz swoją niechęć i czekasz do końca spotkania. Tym bardziej, że siedząc w celi wielka krzywda ci się nie dzieje. Druga możliwość: komunikujesz mi, że to nie dla ciebie i kończymy spotkanie wcześniej.
Czy jest szansa, że będę w celi krócej niż to, co zarezerwowałem, i że wiecej czasu spędzę z Panią?
Trzymam się tego, jaka długość sesji została zarezerwowana. Oczywiście nie sprawdzam wszystkiego z zegarkiem w ręku i nie liczę czasu spędzonego z tobą co do minuty, ale nie spodziewaj się, że rezerwując sesję z dwugodzinnym uwięzieniem, spędzisz w celi 40 min.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.