Booking System

polecam

faq

sesje tematyczne strict bondage

Czy podczas sesji tematycznej strict bondage będą realizowane inne praktyki BDSM niż samo unieruchomienie?
Tak, natomiast w ograniczonym zakresie. Pierwsze skrzypce gra tutaj strict bondage, do tego tie and tease, deprywacja sensoryczna i w ramach dopełnienia czasu sesyjnego praktyki, które będzie można wykonać, gdy jesteś unieruchomiony, czyli CBT, tortury sutków bądź elektrostymulację. W najdłuższej możliwej wersji tej sesji tematycznej dopuszczam także feminizację.
Czy sesja tematyczna strict bondage musi być spokojna?
Praktyki definiują klimat na sesji. Jeśli wiodąca praktyka jest pasywna, ciężko aby cała sesja była dynamiczna. Poza tym pozostawienie cię samego jest także elementem spowalniającym spotkanie, co w konsekwencji prowadzi do tego, że spotkanie ma wydźwięk spokojny. Niemniej emocje, które będą towarzyszyły twojemu unieruchomieniu zapewne będą bardzo intensywne.
Dlaczego są tylko trzy warianty czasu trwania sesji tematycznej strict bondage?
Wiem, ile czasu potrzebuję na wykonanie każdej pozycji strict bondage. Wiem, ile czasu trwa wstęp do sesji oraz mycie cię. Wiem także, ile czasu potrzebuję na zrealizowanie innych praktyk. Trzy warianty czasu trwania to efekt tego, że Ja jestem w stanie skalkulować ile czasu na co mi potrzeba.
Chciałbym przyjść na sesję tematyczną strict bondage, ale nie mam w tym doświadczenia. Czy powinienem?
Sugeruję wybrać najkrótszą wersję z jedną pozycją strict bondage. Jeśli zależy ci na tym, aby zobaczyć jak to wygląda i sprawdzić, czy ci się podoba, ta wersja będzie najbardziej optymalna. Możesz także zdecydować się na sesję uniwersalną z elementem strict bondage.
Co mam zrobić jeśli przecenię swoje możliwości i w trakcie stwierdzę, że nie chcę kontynuować sesji?
Są tak naprawdę dwa wyjścia z tej sytuacji. Pierwsze: ponosisz konsekwencje swoich wyborów, w ciszy znosisz swoją niechęć i czekasz do końca spotkania. Druga możliwość: komunikujesz mi, że to nie dla ciebie i kończymy spotkanie wcześniej.
Czy muszę podczas unieruchomienia zostać sam?
Taka jest idea sesji i takie są założenia strict bondage. Twój umysł ma zacząć pracować i przetwarzać odczucia fizyczne na określone emocje. Moja obecność nie jest ci do niczego potrzebna, a wręcz może zaszkodzić. Masz czuć niepewność, a nie widzieć, że Pani stoi obok ciebie i czuwa nad tobą.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.