Booking System

polecam

faq

sesje tematyczne izolacja

Dlaczego muszę być zamknięty w karcerze tak długo?
Twój umysł potrzebuje czasu, aby zacząć tworzyć różne scenariusze tego, co może się z tobą stać. Karcer to forma długotrwałej tortury, ale nie fizycznej, tylko psychicznej. Masz zacząć się bać, czuć niepewność i zależność ode mnie.
Nie mam doświadczenia w byciu izolowanym w taki sposób. Czy powinienem przychodzić na tą sesję?
Dla osób, które chcą spróbować, jak to jest, stworzyłam krótszą wersję sesji tematycznej izolacja. Jeśli zdecydujesz się na nią, spędzisz w karcerze tylko dwie godziny. Zawsze możesz także zdecydować się na sesję uniwersalną i poprosić o wprowadzenie podczas jej trwania elementu izolacji w karcerze.
Czy będzie mnie Pani wyjmowała i wrzucała do karcera?
Nie. Ideą izolacji w karcerze jest to, że nie jesteś w ogóle z niego wyjmowany. To nie to samo, co na sesji tematycznej uwięzienie, gdzie głównym założeniem jest, że cię wrzucam i wyjmuję, kiedy chcę.
Czy będzie Pani przychodziła i kontrolowała, co się ze mną dzieje?
Tak. W karcerze jest specjalny wizjer, przez który widzę, co się z tobą dzieje. Ponadto wewnątrz znajduje się także emergency button, który musisz wcisnąć, jeśli zaczynasz źle się czuć lub panikować.
Czy w karcerze są wloty powietrza?
Tak. Jest on tak zaprojektowany, abyś miał dostęp świeżego powietrza a jednocześnie, aby nie wpadało do wewnątrz światło.
Co się stanie jeśli okaże się, że mam klaustrofobię?
Jeśli wiedziałeś o tym wcześniej i nie poinformowałeś mnie, będę bardzo zła, bo to ogromnie nieodpowiedzialne z twojej strony. Jeśli jednak sam będziesz tym faktem zaskoczony - zmienimy sesję tematyczną izolacja na sesję tematyczną uwięzienie lub w ogóle zakończymy spotkanie.
Co mam zrobić jeśli przecenię swoje możliwości i w trakcie stwierdzę, że nie chcę kontynuować sesji?
Są tak naprawdę dwa wyjścia z tej sytuacji. Pierwsze: ponosisz konsekwencje swoich wyborów, w ciszy znosisz swoją niechęć i czekasz do końca spotkania. Tym bardziej, że siedząc w karcerze wielka krzywda ci się nie dzieje. Druga możliwość: komunikujesz mi, że to nie dla ciebie i kończymy spotkanie wcześniej.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.