Booking System

polecam

faq

sesje dla początkujących

Czy na teoretycznej części sesji dla początkujących jestem nagi?
Nie. W części teoretycznej sesji jesteś ubrany. Nie ma sensu rozbierać się, ponieważ ten moduł polega w 100% na rozmowie.
Czy mogę mówić o swoich odczuciach w trakcie sesji?
Tak, i to jest właśnie różnica między sesją dla początkujących a sesją uniwersalną. Masz prawo w trakcie trwania sesji komunikować otwarcie, co ci się podoba, a co nie, jakie masz odczucia, potrzeby i ile jeszcze możesz znieść.
Czy po sesji dla początkujących będę miał ślady?
Sesja dla początkujących polega na demonstrowaniu praktyk a nie pokazywaniu ich w najmocniejszym natężeniu. Jeśli wyraźnie zaznaczysz, że możesz mieć ślady, nie będę tak delikatna, jak zwykle.
Czy, mimo że jestem początkujący, mogę zarezerwować sesję uniwersalną?
Możesz, ale pytanie czy warto? Uważam, że lepiej najpierw poznać co się lubi, a potem na bazie tego budować swoje kolejne doświadczenia. Rzucanie się na głęboką wodę i udawanie kogoś, kim się nie jest, wcale nie sprzyja uczeniu się i samym sobie.
Czy na sesji dla początkujących zostanę zaspokojony seksualnie?
Z doświadczenia wiem, że początkujący mają problem z dojściem na swojej pierwszej w życiu sesji, ponieważ są zestresowani i z powodu natłoku informacji nie mogą się skupić. Nikogo więc nie zmuszam do orgazmu, ale także nie zabraniam. Jeżeli uznam, że jesteś w stanie dojść - zostaniesz zaspokojony ręką lub masturbatorem. Natomiast jeśli widzę, że nic z tego nie będzie, pozostawię ten temat na kolejny raz.
Czy na sesji dla początkujących będzie obecny jakiś Pani niewolnik?
Nie. Sesje dla początkujących odbywają się tylko i wyłącznie w mojej obecności. To Ja otwieram ci drzwi i tylko my dwoje jesteśmy w studio.
Czy, tak samo jak przed sesją uniwersalną, mam przynosić Pani drobny podarek?
Mały prezent jest zawsze rzeczą miłą i wpływa korzystnie na moje samopoczucie, co przed sesją powinno być dla uległego niezwykle istotne.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.