Booking System

polecam

faq

pytania ogólne

Czym jest ankieta zgłoszeniowa?
Ankieta to miejsce, w którym opisujesz swoje preferencje. Przedstawiasz mi w niej siebie, poziom swojego doświadczenia, własne możliwości oraz informujesz, czy jesteś otwarty na nowe rzeczy. Pamiętaj, że ankieta nie jest odzwierciedleniem moich preferencji i tego, co Ja robię na sesjach.
Czy mogę wybrać Pani strój na sesję?
Nie lubię, gdy slave narzuca mi, co mam mieć na sobie. Poważnie i profesjonalnie podchodzę do każdej sesji i możesz mieć pewność, że nie pojawię się w progu w jeansach i koszulce. Strój dobieram adekwatnie do zaplanowanego role play oraz do tego, co podczas sesji będzie się działo.
Jak dba Pani o czystość studia i zabawek?
Po każdej sesji studio jest sprzątane z użyciem wysokiej jakości środków czyszczących, w tym dezynfekujących. Również wszystkie zabawki i użyte akcesoria są czyszczone profesjonalnymi środkami do mokrej i suchej dezynfekcji.
Czy mogę obserwować jak Pani dominuje?
Nie ma takiej możliwości. Jedyna sesja, w której uczestniczy więcej niż jeden slave to sesja w klimacie forced BI. Nie jesteś jednak wtedy biernym, tylko aktywnym uczestnikiem.
Czy prowadzi Pani sesje z kobietami i/lub parami?
Nie. Realizuję sesje wyłącznie z mężczyznami i osobami trans.
Czy mogę przyjść do Pani ze swoją dziewczyną?
Nie ma takiej możliwości. Podczas sesji skupiam się na tobie, na realizacji praktyk i zaprząta to mój umysł w 100%. Nie chcę dodatkowo myśleć o tym, jak zaanimować kogoś, kto przyszedł razem z tobą.
Czy mogę wynająć od Pani studio i przyjść na sesję ze swoją Panią?
Moje studio nie jest na wynajem.
Czy może mi Pani zrobić zdjęcia podczas sesji albo nagrać spotkanie?
Jeśli przyniesiesz swój aparat, mogę wykonać ci kilka pamiątkowych zdjęć z sesji. Pamiętaj jednak, że mnie na nich nie będzie. Nie nagrywam natomiast całych sesji ani ich fragmentów. Jestem Dominą i na tym się skupiam, a nie na byciu operatorem kamery.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.