Booking System

polecam

faq

relacje z panią

Wstydzę się/Boję się przyjść na sesję. Co mam zrobić?
Najlepiej napisać maila i zawrzeć w nim swoje obawy. Postaram się rozwiąć twoje wątpliwości. Pamiętaj, że Ja także jestem człowiekiem, i że można ze mną szczerze porozmawiać.

Jeśli twój strach wynika z nieznajomości tematu, zdecyduj się na sesje dla początkujących, dzięki którym zostaniesz w miłej atmosferze wprowadzony do świata BDSM.
Boję się wyśmiania, i że nie spełnię Pani oczekiwań.
Zupełnie niepotrzebnie. Jedyne wyśmianie, jakie może cię spotkać z mojej strony, to to związane z poniżaniem. To jednak element scenariusza sesji. Zawsze możesz zaznaczyć w ankiecie preferencji, że nie odpowiadają ci takie praktyki, jak humiliation. Jeśli natomiast obawiasz się wyśmiania ciebie jako człowieka, ponieważ masz np. kompleksy, w momencie kiedy nie jest to związane z twoimi upodobaniami, to gwarantuję ci, że tego z mojej strony nie doświadczysz.
Czy mogę zakomunikować po sesji co mi się podobało, a co nie?
Masz możliwość po sesji porozmawiania ze mną. Od ciebie zależy czy będziesz komentował „na gorąco” zdarzenia z sesji czy wolisz na spokojnie w domu przeanalizować, co się wydarzyło i napisać mi e-mail podsumowujący. Wezmę twoje opinie pod uwagę planując kolejne spotkanie.
Czy mogę liczyć na to, że z czasem wejdę z Panią w głębszą relację?
Nie. Nie szukam męża, narzeczonego czy kochanka. Jestem dla ciebie kimś, kogo nigdy nie zdobędziesz.
Czy mogę liczyć na to, że z czasem stanę się Pani uległym 24/7.
Nie. Nie jestem zainteresowana posiadaniem uległego na stałe, który będzie ze mną mieszkał.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.