Booking System

polecam

faq

praktyki

Czy jeśli ja nie lubię praktyk, które lubi Pani, to będą one wobec mnie stosowane?
W ankiecie preferencji zaznaczasz, jakie praktyki ci odpowiadają, które znasz, jakich nie znasz i czy jesteś otwarty na nowości. Wedle tego Ja ustalam przebieg sesji i stosowane wobec ciebie aktywności. Jeżeli będziesz wyrażał chęć poznawania nowych technik lub Ja zauważę, że masz postawę „chciałbym, ale się boję”, powoli, krok po kroku, wprowadzę cię w nie. Akceptuję jednak i szanuję twoje „nie”.
Czy wszystkie praktyki, które lubię, będą na jednej sesji?
Wszystko zależy, ile rzeczy cię interesuje. Musisz także dobrze dobrać długość sesji do własnych preferencji. Wtedy jest szansa, że zostanie zrealizowane większość twoich ulubionych praktyk.
Dlaczego na sesji nie było danej praktyki, którą zaznaczyłem, że lubię?
Zawsze przed spotkaniem patrzę na twoje preferencje i wybieram, w którą stronę danego dnia z tobą pójdę. Liczba zrealizowanych praktyk zależy także od czasu trwania sesji, który wybierzesz. Jeśli decydujesz się na krótkie spotkanie, nie licz na to, że zrealizowane zostanie wszystko, co cię interesuje w BDSM.
Co mam zrobić, jeśli z danego obszaru praktyk lubię tylko niektóre elementy?
Zaznaczyć to w formularzu kontaktowym lub przekazać mi taką informację drogą mailową. Komunikacja to podstawa.
Jak mam się przygotować do praktyk analnych?
Jeżeli chcesz się czuć komfortowo i nie naruszyć mojego zmysłu estetycznego, najprościej dzień wcześniej wziąć środek przeczyszczający, a w dniu sesji nie jeść ciężkich posiłków. Druga możliwość - wykonać przed sesją lewatywę. Jeśli nie masz możliwości zrobić jej u siebie w domu, zostanie ci ona wykonana u mnie w studio.
Jak dba Pani o higienę przy zabawach analnych?
Po pierwsze twoją rolą jest wyczyszczenie twojego odbytu, co opisałam powyżej w pytaniu o przygotowanie się do zabaw analnych. Ja natomiast mam zawsze przygotowane jednorazowe rękawiczki i duże ilości lubrykantu. Wszystkie zabawki, których używam, są zdezynfekowane i mają założoną prezerwatywę.
Czy stosuje Pani safe word?
Oczywiście. Safe word jest ustalany przed sesją, jeśli niewolnik wyrazi taką chęć. Jeżeli jesteś zakneblowany, jest to rodzaj gestu. Pamiętaj, że safe word jest 'hamulcem awaryjnym', ale nie przerywa sesji.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.