Booking System

polecam

jak wybrać rodzaj i długość sesji?

Rodzaj i długość sesji - to chyba największy problem, z którym zmagają się osoby chcące umówić się na spotkanie ze mną. Postanowiłam więc pomóc i stworzyć poradnik, który - mam nadzieję - rozwieje wątpliwości i pozwoli wam na zarezerwowanie odpowiedniej sesji.

Pamiętajcie o trzech podstawowych zasadach:
1. Czas nie jest z gumy - jeśli zarezerwujesz krótką sesję, a masz dużo praktyk, które lubisz - wybiorę te, które zdążę zrealizować, i które uznam za stosowne.
2. Im dłuższa sesja, tym można zrealizować więcej praktyk, wprowadzić więcej elementów dodatkowych lub zrealizować każdą z praktyk w szerszym zakresie (np. z użyciem wielu akcesoriów czy w różnych pozycjach unieruchomienia).
3. Nie lubię jedynie "odhaczać" praktyk, jako zrealizowane, dlatego:

  • 1 h - 1 praktyka zrealizowana porządnie
  • 1,5 h - 2 praktyki zrealizowane tak, że nie czujesz niedosytu
  • 2 h - 3 praktyki zrealizowane porządnie (optymalny czas na realizowanie sesji)
  • 3 h - 4-5 praktyk zrealizowanych bez poczucia niedosytu po sesji

* mówiąc praktyki mam na myśli zbiory aktywności, takie jak np. bondage, zabawy analne czy CBT

Poradnik ten będzie bazował na określeniu siebie, jako uległego, swojej postawy i swoich nadrzędnych preferencji. To one bowiem powinny być wyznacznikiem tego, na jakie spotkanie należy do mnie przyjść.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.