Booking System

polecam

jak zarezerwować sesję?

Cztery proste kroki dzielą cię od spotkania ze mną. Poniżej opisałam szczegółowo, jak działa mój system rezerwacji, dlatego nie powinieneś mieć problemów z korzystaniem z niego. Nie jest to trudne. Musisz po prostu przeczytać ze zrozumieniem instrukcję i nie zakładać z góry, że sobie nie poradzisz. Od początku działania studia ten system funkcjonuje i wszyscy dają sobie radę, a co więcej chwalą za prostotę, łatwość obsługi i to, że daje komfort anonimowości, ale także spokój, że przychodzisz na spotkanie do osoby, która akceptuje, zna i rozumie twoje preferencje.

W razie gdybyś jednak nie mógł sobie poradzić, zawsze możesz napisać do mnie lub na email webmaster@ladydaria.pl .
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.