Booking System

polecam

jak się przygotować do sesji?

Bardzo często pytacie mnie o to, jak przygotować się do spotkania. Czego wymagam, jakie zachowania są pożądane, a jakie nie. Nie dziwię się, że macie dużo wątpliwości. W końcu każda Pani ma prawo oczekiwać czego innego. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na to, jak przygotować się na spotkanie z Dominą. Postanowiłam więc trochę pomóc i stworzyłam poradnik, w którym wyjaśniam najbardziej newralgiczne kwestie związane z tym, co przed sesją. Pamiętajcie jednak, że nie jest to poradnik uniwersalny, tylko korespondujący z moimi wymaganiami wobec slave'a.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.