Booking System

polecam

sesje uniwersalne

przebieg spotkania

Jak to będzie wyglądało? To pytanie pewnie zadajesz sobie przed pierwszym spotkaniem. Zdradzę zatem kilka podstawowych informacji.

Pierwsza sesja rozpoczyna się od rozmowy. Uważam, że nawet kilkuminutowa dyskusja przed sesją może mieć korzystny wpływ na jej kształt. Nie zawsze bowiem potrafisz opisać dokładnie swoje preferencje, czasem także Ja mam pewne pytania, bo dopatrzę się np. niejasności w twojej ankiecie. Dobrze jest mieć wszystko dopowiedziane zanim rozpoczniemy sesję. Kolejne spotkania nie muszą być poprzedzone rozmową wstępną.

Gdy zejdziemy do studia, usłyszysz zasady i zostaniesz nauczony obowiązującej u mnie pozycji podstawowej slave'a. Następnie mycie i, jeśli nie przyszedłeś do mnie z wyczyszczonym odbytem, a interesują cię zabawy analne, to także lewatywa. Potem zaczyna się realizacja praktyk. Podczas sesji nie patrzę rygorystycznie i ostentacyjnie na zegarek, bo nie jest to dla mnie najważniejsze. Mam jednak dobre wyczucie czasu i nie musisz obawiać się, że wyjdziesz ode mnie zbyt szybko lub zbyt późno.

Po skończonej sesji będziesz miał czas, aby umyć się i przygotować do wyjścia w łazience dla gości oraz zamienić ze mną kilka słów. Oczywiście nie wlicza się to do czasu trwania sesji.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.