Booking System

polecam

sesje dla początkujących

przebieg spotkania

Moduł teoretyczny
To część, podczas której rozmawiamy o BDSM, opowiadam ci o praktykach, o emocjach im towarzyszących, odpowiadam na twoje pytania, ale także ciebie pytam o to, skąd zainteresowanie BDSM, co w tym momencie najbardziej cię ciekawi. Czasem bowiem intuicyjnie bardzo dobrze trafiacie w to, co będzie dla was dobre w rzeczywistości.

Podczas tej godziny pokazuję ci także studio (zarówno Industrial, jak i Ametystowe), omawiam sprzęt, akcesoria oraz pokazuję, jak ich prawidłowo używać. Mimo bowiem, że w tym momencie widzisz siebie jako osobę uległą, ty także musisz mieć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, żeby wiedzieć i rozumieć, że ktoś nie robi, albo robi ci, krzywdę w danym momencie.

Oczywiście bardzo cenię sobie, jak zadajesz pytania. Lubię początkujacych, którzy są ciekawi, jak to wszystko funkcjonuje, którzy chcą zdobywać wiedzę i wykorzystać spotkanie ze mną do maksimum. To bardzo dobra postawa.

Moduł praktyczny
Tutaj będzie miało miejsce twoje pierwsze zetknięcie z praktykami BDSM. Ne obawiaj się jednak o to, że jedyne co cię czeka to ból, ślady i łzy. Nie jest moim celem zniechęcenie cię do BDSM, tylko pokazanie ci, że to może być fajne i wyjaśnienie idei, która przyświeca realizacji pewnych praktyk.

Na pewno możesz spodziewać się, że pokażę ci podstawowe praktyki, takie jak bondage, spanking, tortury sutków czy CBT. Każda z nich będzie jednak zrealizowana w optymalnym natężeniu. Nie jest dla mnie bowiem ważne, ile zniesiesz, ale czy w ogóle to będzie sprawiało ci frajdę. Jeśli chodzi o zabawy analne, tutaj decyzję zostawiam tobie. Nie będę naciskać, bo masz prawo nie być do tego gotowy. Jeśli jednak chcesz, z mojej strony nie ma problemu, aby je zrealizować.

Im dłuższy moduł praktyczny wybierzesz, tym możemy wchodzić w poznawanie większej liczby praktyk, być może trochę bardziej zaawansowanych, jak np. deprywacja sensoryczna, elektrostymulacja czy stressful lub strict bondage. Można także zrealizować feminizację, jeśli chciałbyś zobaczyć się w wersji kobiecej.

Pamiętaj, że sesja dla początkujących to miejsce na naukę, a nie na realizację fantazji. Podczas tego spotkania masz się dowiedzieć czegoś o sobie, o swoich reakcjach, o swoim ciele. Jest to czas na to, aby zapoznać się z praktykami BDSM, które zawsze będą bazą do budowania kolejnych spotkań.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.