Booking System

polecam

studio

pomieszczenia studyjne

Studio znajduje się w wielopiętrowym domu wolnostojącym w spokojnej, cichej, a przede wszystkim zapewniającej dyskrecję okolicy.

Pomieszczenia studyjne znajdują się na jednym poziomie w domu i zajmują w sumie aż sto dziesięć metrów kwadratowych:

Poziom -1 - Studio Industrial
  • Dwa dwudziestometrowe pokoje urządzone w stylu industrialnym. Do pokoju nr 1 przylega ośmiometrowy magazyn, w którym znajdują się moje akcesoria.
  • Trzynastometrowe pomieszczenie - izolatka, wykonane w surowym stylu, chłodne, wilgotne, idealne jako miejsce do łamania niewolników (pomieszczenie użytkowane od wiosny do jesieni).
  • Trzydziestometrowe wysokie pomieszczenie (3,7 m), którego głównym punktem jest suwnica służąca do podwieszania niewolników, rama do bondage oraz dwa boxy: Black Box - pozioma cela oraz Extreme Box - box do bondage i izolacji.
  • Umywalnia - dwunastometrowe pomieszczenie z odpływem w podłodze, w którym niewolnik jest myty i ma wykonywaną lewatywę.
  • Toaleta - sześciometrowe pomieszczenie z toaletą i umywalką.

Poziom +1 - Łazienka dla gości
  • Dwunastometrowa przestronna łazienka z toaletą, bidetem, wanną i umywalką, w której po sesji można się odświeżyć. Zawsze czeka w niej na ciebie czysty duży ręcznik kąpielowy, żele pod prysznic, jednorazowa szczoteczka do zębów oraz pasta, a także jednorazowe kubeczki i płyn do płukania ust.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.