Booking System

polecam

sesje dla początkujących

dla początkujących a uniwersalna

Najczęściej występujący problem to jaką sesję wybrać, dla początkujących czy może uniwersalną? Poniżej podstawowe różnice między tymi rodzajami spotkań.

1. Grupa docelowa
Podstawową różnicą jest to, że na sesje dla początkujących powinny przychodzić osoby, które rzeczywiście nie mają doświadczeń w BDSM, które nie miały nigdy z tym styczności w świecie realnym. Sesje uniwersalne są dla osób, które pewien bagaż doświadczeń już mają. Zdaję sobie sprawę, że nie każde spotkanie w klimacie BDSM było udane, ale jeśli komuś udało się poznać klimat, akcesoria i parę praktyk, to na sesji dla początkujących może się nudzić.

Ostateczną decyzję pozostawiam jednak tobie. Jeśli uważasz, że sesja dla początkujących pomoże ci usystematyzować posiadaną wiedzę, możesz zarezerwować ten rodzaj spotkania.

2. Cel sesji
Sesja dla początkujących jest po to, aby dowiedzieć się czegoś o sobie, swoim ciele, ale przede wszystkim, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, czy BDSM w ogóle kręci i jeśli tak, to co sprawia największą przyjemność. To czas przede wszystkim na naukę, poznawanie i testowanie w spokojnej i przyjemnej atmosferze. Natomiast sesja uniwersalna to już miejsce dla osób świadomych siebie i własnych preferencji, podczas której realizujemy praktyki BDSM i fantazje, nie zawsze w sympatycznej atmosferze, czasem z poniżaniem, czasem z wyszukanym role play, bez możliwości dyskutowania i zadawania pytań podczas sesji.

3. Role play
Sesja uniwersalna, jak sama nazwa wskazuje, nie narzuca ograniczeń. W związku z tym można podczas niej realizować różne role play. Klimat sesji także zależy od naszych ustaleń i także od mojego nastroju. Atmosfera spotkań dla początkujących jest z góry zdefiniowana. Ma być miło, przyjemnie, komfortowo, bo to w mojej opinii najbardziej sprzyja nauce i poznawaniu nowych rzeczy.

Jedna uwaga: sesja uniwersalna może odbywać się w przyjaznej atmosferze, ale nie będzie miała wydźwięku edukacyjnego. Role play "teacher" to nie to samo, co demonstrowanie praktyk i omawianie akcesoriów na sesji dla początkujących.

4. Brak doświadczeń w pewnych dziedzinach
Początkujący to w mojej opinii osoby, które nie mają doświadczeń z podstawowymi praktykami BDSM. Nigdy nie odczuły na swojej skórze bicia, tortur, nie były unieruchamiane. Jeśli jednak ktoś doświadczył tego, a jedynym czego nie próbował to breath control czy elektrostymulacja, nie kwalifikuje go to do przyjścia na sesje dla początkujących. Nieznany, nowy element można bez problemu wprowadzić do sesji uniwersalnej i nie traci się czasu oraz energii na tłumaczenie i pokazywanie tego, co już ktoś doskonale wie.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.