Booking System

polecam

sesje uniwersalne

planowanie sesji

Punktem wyjściowym do myślenia o twojej sesji jest dla mnie ankieta preferencji, którą wypełniasz po zalogowaniu się do swojego konta w systemie rezerwacji. Dlatego też to, co w niej napiszesz, powinno być rozsądne i przemyślane.

Nie spodziewaj się, że będę przedstawiała ci scenariusz spotkania, w którym będzie dokładnie krok po kroku rozpisane, co z tobą zrobię. Ty także nie wysyłaj mi takich rzeczy, bo na pewno z tego nie skorzystam. Dominacja to potrzeba chwili, dlatego wychodzę z założenia, że należy mieć przed sesją w głowie tylko jej ogólny zarys, pomysł na to, co się chce zrealizować, ale nie trzymać się tego sztywno. Sesja jest interakcją między dwojgiem ludzi, której nie da się z góry zaplanować, a potem odtworzyć w 100%.

Jeśli zdarzy się podczas sesji sytuacja, że zobaczę, iż to co napisałeś w ankiecie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, zaprzestanę realizacji felernej praktyki i przejdę do kolejnej lub wprowadzę nowy element. Dzięki doświadczeniu i inteligencji emocjonalej jestem w stanie dostrzec, co jest dla ciebie dobre i w czym się realizujesz, a co kompletnie ci nie odpowiada.

Możesz być także pewny, że żadna sesja nie będzie u mnie wyglądała tak samo. Zawsze staram się zaskoczyć, dodać nowe praktyki, wymyślić pozycje, których jeszcze nie było. Nie robię tego tylko dla ciebie, ale przede wszystkim dla siebie. Nie lubię nudzić się na sesjach i powielać schematów, dlatego jestem pewna, że co spotkanie, będziesz czymś zaskoczony.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.