Booking System

polecam

newsy

maj w galerii zdjęć z sesji

27 maja 2018
To był bardzo intensywny miesiąc. Nie tylko jednak ilość sesji może cieszyć, ale także to, że tak chętnie godzicie się na wykonywanie zdjęć podczas spotkań, a niekiedy wręcz sami się dopraszacie, żeby wykonywać wam fotografie podczas różnych praktyk.

Dzięki temu galeria w tym miesiącu opiewa na zwrotną ilość 107 zdjęć i jest niesamowicie różnorodna. W tym miesiącu działo się bardzo, bardzo dużo. Oczywiście masa typowych tortur (CBT, tortury sutków, zabawy z odbytem, bicie), ale z wykorzystaniem niestandardowych akcesoriów, jak np. pokrzywa, pasta do zębów, sos tabasco i sok z cytryny użyty na miejsca obtarte po uprzednim znęcaniu się poprzez obcieranie skóry papierem ściernym czy pumeksem. W tym miesiącu także zadbałam o wygląd niektórych uległych i zostali wydepilowani woskiem - bolało, ale efekt był satysfakcjonujący.

Maj na pewno zapisze się w mojej pamięci, jako pracowity, ale przede wszystkim niezwykle interesujący miesiąc. Liczę, że kolejny będzie nie mniej ciekawy.

nowe akcesoria w studio

12 kwietnia 2018
Do wyposażenia studia dołączyły:
 • rozciągacz do jąder
 • knebel otwarty imitujący usta kobiece
 • klamerki na sutki
 • pejcz krótki do CBT
 • palcat krótki do CBT

rezygnacja z paysafecard

12 kwietnia 2018
Od kwietnia nie ma możliwości płacenia depozytów oraz należności za sesję używając kart PaySafeCard.

nowe akcesoria w studio

28 stycznia 2018
Do wyposażenia studia dołączyły:
 • pompka do penisa wibrująca Dorcel Power Pump Pro
 • najmocniejszy na rynku masażer Doxy Die Cast
 • nakładka do masażera G-Spot od Kink.com
 • nakładka do masażera z kulkami analnymi od Kink.com
 • nakładka do masażera do masturbacji cock stroker od Kink.com
 • nakładka do masażera do masturbacji cock teaser od Kink.com
 • pierścień erekcyjny z regulacją Speed Shift od Perfect Fit
 • trzcinka z gumową rękojeścią

nowe zdjęcia

17 grudnia 2017
Z okazji zbliżających się Świąt, zrealizowałam sesję zdjęciową z Mikołajem i jego reniferem. W wyniku intensywnych tortur, Mikołaj oddał mi swój wypchany po brzegi worek z prezentami, a Rudolf dobrowolnie zmienił swojego pracodawcę. Od tej pory, zaprzęgnięty do mojego pony carta, będzie pomagał rozdawać mi prezenty wszystkim niegrzecznym dorosłym.

Tutaj możecie zobaczyć efekty mojej zabawy z gościem w czerwonych ciuszkach.

czwarte urodziny studia

9 grudnia 2017
Dokładnie cztery lata temu otworzyłam studio, cztery lata temu odbyła się pierwsza sesja, którą do tej pory pamiętam. Od tego czasu wiele się zmieniło. Obecne studio, to już nie to samo miejsce, co w 2013 roku. Systematyczny rozwój to to, na co od początku stawiałam i opłaciło się.

Teraz mogę śmiało powiedzieć - jestem dumna z tego, co udało mi się stworzyć, jestem dumna, że tak licznie mnie odwiedzacie i w końcu - jestem dumna z siebie, że pasja nie wygasła, a zapał do prowadzenia sesji jest wręcz większy, niż kilka lat temu.

Moje podsumowanie ostatniego roku znajdziecie tutaj.

Również z okazji urodzin mały prezent. Zrobiłam urodzinową sesję zdjęciową, której efekty można zobaczyć w galerii.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  dalej
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.