Booking System

polecam

newsy

nowe akcesoria w studio

7 października 2020
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • spadochron na jądra z kolcami
  • hak analny z ringiem na jądra
  • dwie duże packi z tworzywa sztucznego
  • mała packa skórzana
  • dwie trzcinki rattanowe
  • trzy trzcinki gumowe

To bardzo miłe dostawać takie prezenty.

sesja z lady lią

4 października 2020
Jak wiadomo dwie Panie, to podwójne kłopoty. A gdy do tego dodamy dwie sadystki i dwóch uległych, to dopiero zaczyna się dziać!

W sierpniu tego roku miałam przyjemność gościć u mnie Dominę z Niemiec - Panią Lię, która odwiedziła mnie wraz ze swoimi dwoma niewolnikami.

Spędziłyśmy wspaniałe 48 godzin w moim studio, bawiąc się naszymi uległymi, którzy niejednokrotnie błagali nas o litość. Ale jak wiadomo, słowo "litość" rzadko występuje w słowniku Domin...

Galeria zdjęć z tej długiej i ciekawej sesji została właśnie stworzona i możecie ją obejrzeć tutaj.

nowe zdjęcia w galerii

16 sierpnia 2020
Galeria zdjęć z sesji została właśnie uzupełniona o zdjęcia z czerwca i lipca.

Jeśli chcecie je obejrzeć, wystarczy kliknąć tutaj.

zdjęcia na specjalne zamówienie

21 maja 2020
Na stronę dodałam właśnie nową zakładkę, którą znajdziecie w galerii, a mianowicie "zdjęcia na specjalne zamówienie". Kliknijcie tutaj.

Możecie znaleźć tam dwie sesje zdjęciowe. Jedna z Extreme Box i druga z różnymi akcesoriami. Obie łączy to, że zostały wykonane na zamówienie uległego, który w ten sposób chciał wspomóc studio w trudnym czasie wynikającym z pandemii.

Jeżeli również jesteście zainteresowani tą formą wsparcia studia, możecie skontaktować się ze mną drogą mailową: sekretariat@ladydaria.pl.

nowe zdjęcia w galerii

8 kwietnia 2020
Na stronę dodałam właśnie nowe zdjęcia z sesji, które odbyły się w marcu.

Jeśli chcecie je obejrzeć, wystarczy kliknąć tutaj.

nowe zdjęcia w galerii

24 grudnia 2019
Po bardzo intensywnych ostatnich dwunastu miesiącach zdecydowanie zasłużyłam na prezent. I to nie jeden! A kto da mi więcej prezentów niż sam... Mikołaj. Postanowiłam go więc wziąć sobie na wyłączność, a konkretnie to jego worek pełen niespodzianek! Zatem moje niegrzeczne pieski - nie liczcie w tym roku na to, że coś od niego dostaniecie. Poza tym, zapewne i tak nie zasłużyliście.

A żeby było jeszcze ciekawiej, nikt Mikołaja nie zastąpi. W moim studio umieściłam także Śnieżynkę, której co prawda nic nie zabrałam, ale pod groźbą kontynuacji zademonstrowanych jej tortur, zakazałam roznosić jej prezenty w imieniu Mikołaja.

Tak mogłaby brzmieć bardzo smutna historia pt. "Świąt nie będzie", ale ... to były tylko sesje fotograficzne z udziałem moich dwóch stałych niewolników, którzy wcielili się w tych świątecznych bohaterów i dzielnie odegrali ich role. To były dwie bardzo sympatyczne sesje, które zostały przeze mnie udokumentowane.

Ich efekty możecie obejrzeć w galerii tutaj.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  dalej
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.