Booking System

polecam

newsy

nowa sesja zdjęciowa

19 kwietnia 2021
Przygotowałam dla was 40 zdjęć, na których zobaczycie mnie w dwóch outfitach w stylu military uniform (koszula, skórzana spódnica, szpilki). Prezentuję metalowy sprzęt będący na wyposażeniu studia, a także wszystkie miejsca do przetrzymywania więźniów w poczuciu absolutnej bezradności.

Zdjęcia są dostępne na mojej nowej stronie internetowej WP-LD PREMIUM.

nowa strona

6 kwietnia 2021
Zdjęcia z sesji, które odbyły się w marcu, są dostępne na mojej nowej stronie internetowej WP-LD PREMIUM.

sesja świąteczna

24 grudnia 2020
Jak co roku, tak i tym razem, wraz z moim stałym niewolnikiem, zorganizowaliśmy sobie świąteczną sesję BDSM, którą uwieczniłam na zdjęciach. On, jako Mikołaj, i ja - jak zawsze - w roli Sadystki, która pozbawia "świętego" wolności. Lubię zgarniać wszystkie prezenty dla siebie, a w tym roku w szczególności chcę sobie zapewnić dobry humor!

Worek z prezentami był duży, ale czy mnie to zadowoliło? Czy Mikołaj zasłużył na litość? A może jedyny słuszny podarunek dla niego to rózga?

Obejrzyjcie galerię zdjęć z sesji tutaj i sprawdźcie, jak potoczyły się losy naszego brodacza w czerwonym kombinezonie.

siódme urodziny studia

9 grudnia 2020
Grudzień jest ważnym rokiem w moim kalendarzu. To właśnie w tym miesiącu, siedem lat temu, otworzyłam swoje studio. Gdy porównam to, co było wtedy, a to, co jest teraz... Stworzyłam dokładnie takie miejsce, jakie chciałam. A ostatnie lata zaowocowały nie tylko wieloma sesjami, poznaniem nowych, ciekawych ludzi, ale także wyprodukowaniem we własnym warsztacie, unikatowych na skalę światową, mebli BDSM.

Niebywałe jest, jak ten czas szybko leci. Siedem lat wytężonej pracy, realizowania własnych marzeń i pasji. Wspaniały czas, choć ostatni rok w zasadzie lepiej byłoby przemilczeć... Z uwagi na pandemię nie zrealizowałam wszystkich swoich planów, nie osiągnęłam tyle, ile chciałam. Dziwny, trudny czas, którego nikt z nas się nie spodziewał.

Tym razem los postawił przede mną inne wyzwania. Nie rozwój był najważniejszy, a przetrwanie. Utrzymanie przy życiu miejsca, w którego stworzenie nie tylko ja, ale także współpracujący ze mną ludzie, włożyliśmy całe serce. Udało się nam, choć nie było łatwo. Dzięki Waszej pomocy i wpłatom będącym finansowym wsparciem dla studia w czasie lockdownu, utrzymałam się na powierzchni. Studio nadal działa i ma się dobrze.

Ostatnie miesiące pokazały mi, że czujecie się związani z tym miejscem, że nie tylko chcecie przychodzić do mnie na sesje, ale także - gdy pojawia się taka potrzeba - jesteście w stanie stanąć na wysokości zadania i pomagać zupełnie bezinteresownie. To dla mnie bardzo wzruszająca i cenna lekcja. Daliście dowód na to, że w trudnych sytuacjach można na was liczyć.

Ten post nie będzie więc, tak jak to zawsze miałam w zwyczaju, podsumowaniem osiągnięć, a podziękowaniem dla was. Dziękuję za wsparcie i pomoc, jaką od was otrzymałam. I mam nadzieję, że kolejny rok będzie dla nas wszystkich lepszy, bardziej owocny, i że wszyscy będziemy mogli realizować swoje plany bez ograniczeń. Tego i sobie, i wam, życzę.

Aby jednak tradycji stało się zadość, zrobiłam urodzinową sesję zdjęciową, której efekty można zobaczyć w galerii.

wywiad ze mną

17 listopada 2020
Niedawno miałam okazję udzielić wywiadu na blog o tematyce BDSM, który jest prowadzony przez osobę odwiedzającą moje studio.

Od kilku dni treść wywiadu jest udostępniona w Internecie.

Jeśli chcecie zapoznać się z moimi poglądami i przeczytać, co mam do powiedzenia, to zapraszam tutaj.

48 h sesja w das zuchthaus

25 października 2020
W lipcu tego roku (24.07-26.07) miałam przyjemność wziąć udział w evencie zorganizowanym przez wspaniałą Madame Charlotte i Frau T w mieście Grossenhaim w Niemczech.

Wydarzenie odbyło się w prawdziwym budynku więzienia, a przez 48 h miałyśmy pod "opieką" kilku więźniów.

Jako twórca Warsaw Prison potraktowałam to jako przygodę, ale i miejsce, w którym mogę się wiele nauczyć. Te 48 h dało mi wiele nowych doświadczeń i fantastycznych emocji.

Jestem wdzięczna za zaproszenie i za możliwość udziału w takim przedsięwzięciu.

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  dalej
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.