Booking System

polecam

newsy

kolejne zdjęcia dostępne

8 czerwca 2021
Zdjęcia z sesji, które odbyły się w maju, są już dostępne na mojej nowej stronie internetowej WP-LD PREMIUM.

Katalog zawiera aż 218 zdjęć, w tym nie tylko moich, ale także dodatkowych Domin uczestniczących w sesjach. W tym miesiącu zrealizowałyśmy wiele spotkań z uległymi, i w zasadzie każdą możliwą praktykę BDSM. Obejrzyjcie i przekonajcie się sami, jak intensywny był to miesiąc.

nowy mebel

15 maja 2021
Mam ogromną przyjemność wreszcie zaprezentować wam mój nowy mebel w studio. Co prawda jest on ze mną już od jakiegoś czasu i stali bywalcy mieli okazję go już obejrzeć na żywo i przetestować, ale dopiero teraz doczekał się swojej oficjalnej premiery. A mowa oczywiście o stole do bondage z możliwością rozciągania!

To kolejny mebel w mojej kolekcji, o którym śmiało można powiedzieć, że jest unikatowy na skalę co najmniej europejską.

Co można dzięki niemu wykonywać? Poza klasycznymi pozycjami strict bondage w pozycji leżącej, mebel daje nam także możliwość podnoszenia osoby do góry, a także do pozycji pionowej, dzięki zamontowanym w nim siłownikom hydraulicznym. Daje to niezapomniane wrażenia, nie tylko bezradności wynikającej z unieruchomienia, ale także ekscytacji i zaskoczenia zmianą własnego położenia.

Druga funkcjonalność to zamontowany mechanizm do rozciągania niewolnika oparty o działanie klasycznego koła zębatego. Nogi lub ręce mocujemy do mechanizmu i napinamy linę coraz bardziej, wyciągając przy tym maksymalnie kończyny uległego. Dodatkowo również w tym momencie możemy mebel podnieść i postawić do pionu, co poza uczuciem bezsilności wywołanej unieruchomieniem, daje także poczucie dość komfortowego wiszenia, ponieważ plecy są podparte.

Mebel doczekał się swojej sesji zdjęciowej, której efekty możecie zobaczyć tutaj.

Za stworzenie tego skomplikowanego mebla szczególne podziękowania należą się ekipie mojego warsztatu, która wykonała kawał dobrej roboty!

nowe akcesoria w studio

15 maja 2021
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • trzcinka
  • mała skórzana packa do CBT
  • pejcz skórzany
  • maska do deprywacji sensorycznej
  • kozaki za kolano do feminizacji r. 43
  • gorset czarny do feminizacji

Dziękuję moim niewolnikom za prezenty.

kolejne zdjęcia dostępne

6 maja 2021
Zdjęcia z sesji, które odbyły się w kwietniu, są już dostępne na mojej nowej stronie internetowej WP-LD PREMIUM.

pytania do pani

24 kwietnia 2021
Zamierzam nakręcić film z odpowiedziami na Wasze pytania - popularne Q and A. Do 28 kwietnia możecie wysyłać do mnie na maila sekretariat@ladydaria.pl pytania dotyczące studia, sesji, praktyk, świata BDSM.

Film z odpowiedziami będzie dostępny na mojej nowej stronie internetowej WP-LD PREMIUM.

wywiad ze mną

21 kwietnia 2021
Jeśli jesteście zainteresowani przeczytaniem krótkiego wywiadu ze mną, m.in. o moich motywacjach do zostania Dominą, o sesjach, o sugestiach dla nowych niewolników, zapraszam na nowo powstałą stronę internetową All-Mistresses.

Wywiad dostępny w języku angielskim.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  dalej
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.