Booking System

polecam

zasady

negocjacja sceny

Zarówno przed, jak i po sesji, masz możliwość porozmawiania ze mną o swoich potrzebach, pragnieniach i przeżyciach związanych z sesją. Jestem osobą otwartą, która lubi rozmawiać, ale także słuchać. W studio działamy w pewnej konwencji, gdzie widoczny jest podział ról i rozstawienia w hierarchii. Natomiast poza studiem jesteś osobą o takiej samej godności osobistej jak i Ja, która ma prawo mieć swoje obawy, przemyślenia i sugestie.

Jeśli nie masz na tyle odwagi, aby mówić wprost o sobie i swoich fantazjach i wolisz, aby sesja rozpoczęła się "od drzwi" lub po prostu chcesz dopowiedzieć pewne kwestie przed sesją, ale niekoniecznie "twarzą w twarz" - napisz do mnie maila po zarezerwowaniu sesji z informacjami o sobie, swoich fantazjach i preferencjach, które w twojej ocenie mogą mieć wpływ na kształt spotkania.

Dyskusja z niewolnikiem to w moim mniemaniu nie oznaka słabości Dominy, ale jej odpowiedzialności i inteligencji, a także zdroworozsądkowego podejścia.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.