Booking System

polecam

lady daria

moja dominacja

Mój styl dominacji zmienia się w zależności od inspiracji – mogę być spokojną nauczycielką z cierpliwością tłumaczącą początkującym zawiłości świata BDSM, zimną i wyrachowaną Panią, przy której od razu poczujesz gdzie jest twoje miejsce lub nieokiełznaną sadystką, która z uśmiechem na ustach będzie zadawać ci ból i cierpienie, oczywiście dla swojej własnej, nieskrywanej przyjemności. Moim największym atutem jest to, że w każdej z tych ról jestem autentyczna, ponieważ we mnie istnieją i łączą się ze sobą te wszystkie typy. Dlatego też intryguję, pociągam i nigdy mnie do końca nie poznasz.

Reżyseruję, dbam o scenografię i choreografię przedstawienia, w którym oboje będziemy brali udział. Stworzę klimat, któremu nie będziesz mógł się oprzeć. Zniewolenie, przemoc, ból i przyjemność. To wątki, na których zbuduję historię, a ty odegrasz rolę, jaką ci wyznaczę. Zawsze pod moim butem, skrępowany, torturowany i poniżony. Uległy niewolnik na usługach swojej Pani.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.