Booking System

polecam

studio

lokalizacja i dojazd

Studio znajduje się w wielopoziomowym domu jednorodzinnym na terenie Łomianek - osiedle Dąbrowa Zachodnia. Dokładny adres wraz z mapką dojazdu otrzymujesz przy rezerwacji sesji.

dojazd samochodem
Studio znajduje się parę ulic dalej od DK 7 Warszawa - Gdańsk. Najprostszy sposób dojazdu to dostać się na Wisłostradę i dalej jechać w kierunku Gdańska.

Dojazd z centrum Warszawy jadąc Wiłostradą zajmuje ok. 20-30 min.

Samochód można postawić bezpośrednio przed posesją.

dojazd komunikacją miejską
Jadąc komunikacją miejską należy się najpierw dostać na stację Metra Młociny. Z Metra Centrum jadąc kolejką metra zajmuje to ok. 20 min. Na Młociny można dojechać również tramwajami 2, 6, 17 i 33.

Na stacji Metra Młociny przesiadasz się do autobusu nr 250 kierunek Łomianki - Zachodnia. Przejazd zajmie ci ok. 25 min. Wysiadasz na przystanku końcowym przy ul. Zachodniej i musisz kawałek przejść. Zajmie ci to ok. 10 min.

Informacje o aktualnym rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej znajdziesz pod adresem: http://www.ztm.waw.pl

dojazd z dworców warszawskich
  • Warszawa Centralna: należy przejść na stację Metro Centrum (zajmuje to ok. 5 min). Z Metra Centrum jedziesz do stacji Metro Młociny. Dalej zgodnie z instrukcją dojazdu komunikacją miejską.
  • Dworzec PKS przy PKP Warszawa Zachodnia: z budynku głównego dworca PKS należy przejść przejściem podziemny na dworzec PKP. Tam należy skorzystać z pociągów SKM jadących w stronę Warszawy Śródmieście - linie S1, S2. Stamtąd musisz się dostać do Metra Centrum (czas przejścia to ok. 2 min) i dojechać na Metro Młociny. Dalej zgodnie z instrukcją dojazdu komunikacją miejską.

dojazd z lotnisk
  • Lotnisko F. Chopina: z lotniska w kierunku centrum kursują pociągi kolei miejskiej SKM (linia S2 do stacji Warszawa Śródmieście, linia S3 do stacji Warszawa Centralna). Przejazd zajmuje ok. 30 min. Stamtąd musisz przejść do Metra Centrum (czas przejścia z Warszawy Centralnej to 5 min, z Warszawy Śródmieście ok. 2 min) i dojechać na stację Metro Młociny. Dalej zgodnie z instrukcją dojazdu komunikacją miejską.
  • Lotnisko Modlin: najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z ModlinBus'a, który dojeżdża do stacji Metro Młociny. Dojazd z lotniska zajmuje 35-40 min. Dalej zgodnie z instrukcją dojazdu komunikacją miejską. Informacje o rozkładzie jazdy ModlinBus'a znajdziesz pod adresem: http://www.modlinbus.pl/
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.