Booking System

polecam

lady daria

lista życzeń

Każda kobieta lubi otrzymywać prezenty. Oczywiście jeśli jest okazja, to jest to wręcz obowiązek, ale te dawane bez okazji są najprzyjemniejsze, bo nieoczekiwane. Przed sesją, jeśli chcesz mnie zadowolić i wkupić się w moje łaski, przynieś ze sobą drobny podarunek typu:

  • bukiet kwiatów
  • whisky
  • białe wino
  • prosecco
  • karty podarunkowe i bony do sklepów z galanterią skórzaną, perfumerii, kosmetyczki lub salonów SPA

Natomiast jeśli chcesz mi sprawić ogromną przyjemność, to przygotuj oddzielną kopertę z napisem "na perfumy", do której włożysz sumę pieniędzy, którą wydałbyś na wino czy likier, który planowałeś mi przynieść. Od początku działalności studia uzbierałam tyle butelek alkoholu, że nie będę w stanie tego nigdy wypić. Dlatego proszę o nieprzynoszenie wina, likierów i innych %. Moją drugą po BDSM pasją są perfumy, więc wolę z waszych prezentów kupić sobie jakiś ekskluzywny zapach niż martwić się o to, co zrobić z kolejną butelką alkoholu.

Oczywiście możesz także zakupić dla mnie flakon perfum, ale zanim to zrobisz - zapytaj mnie drogą mailową, jakie mi się podobają. W tym momencie mam około 100 flakonów i trafić w ciemno nie będzie ci łatwo.

Jeśli natomiast nie masz możliwości kupienia i wręczenia mi czegoś osobiście, a mimo wszystko chcesz zrobić mi miłą niespodziankę, możesz zrealizować przelew o określonym tytule, który będzie wskazywał konkretny cel wykorzystania wysłanych pieniędzy.

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.