Booking System

polecam

jak zarezerwować sesję?

krok 4 - ankieta w systemie

Ankieta zgłoszeniowa jest krótka i nie masz w niej możliwości opisać dokładnie swoich preferencji. Dlatego w systemie znajdziesz drugą ankietę. W niej masz możliwość opisania siebie bardzo szczegółowo. Po co? Żebym mogła zaplanować sesję adekwatnie do twoich preferencji, ale i twojego poziomu doświadczeń. Dzięki temu, że znajduje się ona w systemie, możesz poświęcić jej więcej czasu, zastanowić się nad odpowiedziami i w razie czego je modyfikować.

Dopóki nie wypełnisz ankiety, system będzie ci o tym przypominał za każdym razem, jak zalogujesz się na swoje konto. Jest ona bowiem bardzo ważna - to baza do myślenia o twojej sesji. Nie może mieć miejsca taka sytuacja, że stawiasz się na zarezerwowane spotkanie, a ankieta twoich preferencji jest niewypełniona.

Ankieta w systemie składa się z bloków. Każdy z nich dotyczy innych praktyk. Wypełniasz tylko te obszary, które cię dotyczą. Przy całej reszcie musisz zaznaczyć "x". To dla mnie informacja, że dana praktyka w ogóle nie znajduje się w obszarze twoich zainteresowań.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.