Booking System

polecam

jak zarezerwować sesję?

krok 3 - proces rezerwacji

1. Sprawdź w kalendarzu dostępne terminy
Wejdź do kalendarza, wybierz rodzaj sesji, zakres dat, które cię interesują. System pokaże ci możliwe dni i godziny, w których można twoją sesję zrealizować.

Sesje można rezerwować z maksymalnie 20-dniowym wyprzedzeniem.

2. Sprawdź detale
Klikając na godzinę, która ci pasuje, system pokaże ci szczegóły sesji, czyli:
  • rodzaj i długość sesji, na jaką się zdecydowałeś
  • godzinę rozpoczęcia
  • opcje dodatkowe, takie jak transfer do studia
  • koszt spotkania
  • wysokość zadatku
  • miejsce na komentarz do sesji

Będziesz mógł, albo zdecydować się na tą sesję, albo wrócić do szukania.

3. Opłata za sesję
Po sprawdzeniu detali będziesz wiedział, ile wynosi koszt spotkania i ile wynosi zadatek, który należy uiścić, aby móc zarezerwować spotkanie.

Sposoby płatności są szczegółowo opisane w systemie. W zależności od tego na jaką metodę płatności się zdecydujesz, pieniądze mogą od razu zostać zaksięgowane w twoim wirtualnym portfelu lub będziesz musiał poczekać, aż Ja ci je dodam.

Gdy pieniądze będą już w twoim wirtualnym portfelu możesz zarezerwować spotkanie. Gdy to zrobisz, otrzymasz email z potwierdzeniem, w którym znajdziesz dokładny adres studia, mapkę dojazdu i mój numer telefonu.

Ważne
  • Sesje należy rezerwować z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Mój kalendarz na dzień kolejny zamyka się o 24:00.
  • Zadatek płacisz tylko przed pierwszym spotkaniem. Każde kolejne będziesz mógł zarezerwować bez zadatku. Mam jednak jedno zastrzeżenie: jeśli nie pojawisz się na sesji rezerwowanej bez zadatku, nie poinformujesz mnie o tym odpowiednio wcześniej lub będziesz bawił się rezerwacjami i anulowaniem, zadatki będą cię obowiązywać do odwołania.
  • Anulować spotkanie przez system możesz do 24 godzin przed rozpoczęciem planowanej sesji. Jeśli nie zdążysz tego zrobić, a wiesz, że się nie pojawisz - napisz email, wyślij sms lub zadzwoń.
  • Rezerwacja sesji jest równoznaczna z akceptacją regulaminu korzystania z systemu rezerwacji. Z jego treścią możesz się zapoznać po zalogowaniu się na swoje konto.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.