Booking System

polecam

jak zarezerwować sesję?

krok 1 - ankieta zgłoszeniowa

Jeśli chcesz umówić się na sesję, pierwszym krokiem musi być wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Nie jest ona długa, dlatego nie powinno ci to zająć więcej niż 3 minuty.

Jak ją wypełnisz, wysyłasz do mnie. Pamiętaj, aby podać swój prawidłowy adres email. W przeciwnym razie twoje zgłoszenie do mnie nie trafi. Poprawny email jest także ważny z drugiego powodu - przychodzi na niego email z linkiem potwierdzającym wysłanie ankiety. Musisz w niego kliknąć, aby ankieta do mnie dotarła. To forma zabezpieczenia, żeby nie robić kawałów innym ludziom i podawać ich adresu email. Od momentu, w którym otrzymam twoją ankietę, daję sobie maksymalnie 48 h na odpowiedź, z reguły jednak nie musisz czekać dłużej niż kilka, kilkanaście godzin.

Moja odpowiedź może być pozytywna i dostaniesz dostęp do mojego systemu rezerwacji online, albo negatywna i wtedy nie spotkamy się na sesji. Od czego to zależy? Od twoich preferencji. Dlatego właśnie wypełniasz ankietę zgłoszeniową. Nie ma bowiem sensu spotykać się, jeśli nasze preferencje są rozbieżne lub jeśli ciebie interesuje to, czego Ja nie wykonuję. Takie spotkanie byłoby frustrujące i nie dałoby satysfakcji żadnej ze stron.

Ankieta zgłoszeniowa jest dla wszystkich taka sama. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą, czy doświadczoną oraz od tego, jaki rodzaj sesji cię interesuje. Pytania, które się w niej znajdują, ułożyłam w taki sposób, aby mieć informację o tym, jaki jest twój poziom doświadczenia, co lubisz, czego chciałbyś spróbować, a co zupełnie cię nie interesuje oraz jaki jest twój stan zdrowia. Na początek te informacje mi wystarczą, aby stwierdzić, czy możemy wspólnie zrealizować sesję.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.