Booking System

polecam

kontakt

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Od ciebie zależy, czy będzie ono dobre, czy nie. Dlatego pisząc wiadomość poprawnie ją sformatuj, używaj poprawnej polszczyzny i nie zapominaj o interpunkcji. Nie traktuj także korespondencji mailowej jak czatu. Zbierz wszystko to, o co chcesz zapytać, w jedną wiadomość, i wyślij ją do mnie.

Mój email: sekretariat@ladydaria.pl

Ważne: do umawiania się na sesje służy system rezerwacji online. Po zalogowaniu do niego będziesz mógł szybko sprawdzić dostępne terminy, wpłacić zadatek i zarezerować spotkanie.

Jeśli chcesz zgłosić się na sesję, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego znajdującego się w dziale zgłoszenia na sesje

Aby umówić termin sesji, skorzystaj z systemu rezerwacji system rezerwacji

Informacje o lokalizacji studia oraz o tym, jak do niego dojechać, znajdziesz w zakładce studio

Ceny sesji znajdują się w zakładce opłaty za sesje

W sprawach problemów technicznych ze stroną, problemów z formularzami, systemem rezerwacji online - skontaktuj się z osobą zajmującą się tą kwestią: webmaster@ladydaria.pl

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.