Booking System

polecam

sesje tematyczne

izolacja

1. Co to jest izolacja?
Odizolowanie to nic innego jak pozbawienie cię bodźców docierających ze świata zewnętrznego, odcięcie cię od tego świata, od światła, od obecności drugiego człowieka. Jesteś zamykany w karcerze, masz na swoich rękach i nogach kajdanki, na szyi obrożę, na głowie maskę, a na penisie klatkę. Nie masz zupełnie możliwości samodzielnego wyswobodzenia się i jesteś zdany na moją łaskę. Jedyna twoja możliwość kontaktu ze światem to emergency button, który zostaje ci dany na czas odizolowania. Możesz go jednak użyć tylko w momencie, kiedy dzieje się z tobą coś złego, a nie w momencie, kiedy ci się nudzi.

2. Idea sesji
Pozostawienie w zupełnej ciemności samemu sobie na długi okres czasu ma wywołać w tobie bardzo określone emocje. Przede wszystkim bez wątpienia zaczniesz czuć się bezbronny i bezradny, bo nic nie będzie zależało od ciebie. Stracisz poczucie czasu, nie będziesz wiedział ile już spędziłeś w zamknięciu a ile jeszcze przed tobą. Zaczniesz z wytęsknieniem nasłuchiwać, czy przypadkiem do ciebie nie idę. Odgłos stukotu moich obcasów będzie dla ciebie jak zbawienie. Nie masz jednak nigdy pewności, czy moje przyjście będzie równoznaczne z tym, że cię wypuszczę. Masz czuć strach przed nieznanym. Twój umysł zacznie po pewnym czasie tworzyć różne scenariusze tego, co może się z tobą stać. Mieszanka przerażenia i podniecenia będzie bardzo silna, dlatego jest to zabawa dla odpornych, silnych psychicznie i wytrwałych.

3. Praktyki na sesji
Poza elementem izolacji ta sesja tematyczna nie narzuca z góry ani nie wyklucza realizacji wszystkich praktyk BDSM. Oczywiście należy brać pod uwagę zawsze czas potrzebny na zrealizowanie preferencji i jeśli interesuje cię dużo rzeczy, nie wybieraj najkrótszej możliwej opcji, albo miej świadomość, że nie wszystko to, co lubisz, zostanie zrealizowane podczas jednego spotkania. Role play także może być dowolny, ponieważ jestem w stanie zawsze rozsądnie wpleść element izolacji w historię, którą sobie stworzymy.

4. Klimat na sesji
Atmosfera podczas spotkania jest zależna od wybranego role play oraz od mojego nastroju. Niemniej na pewno czas, który spędzisz w karcerze nie będzie intensywny pod względem doznań fizycznych, ale na pewno pod względem doznań psychicznych. Część sesyjna natomiast może być aktywna, prowadzona w sposób dynamiczny. Na pewno nie będzie do tego rodzaju sesji pasowała sesja w przyjaznej atmosferze i z tym musisz się liczyć.

5. Czas trwania
Sesja tematyczna izolacja zawsze będzie wiązała się z długim pobytem u mnie w studio. Przyczyną tego jest twój umysł, który będzie potrzebował czasu, aby przetworzyć informacje i zacząć budować na bazie odczuć fizycznych określone stany psychiczne. Musisz utracić poczucie czasu, kontrolę, zacząć rzeczywiście się bać i zrozumieć, że jesteś zdany na mnie. Tego nie da osiągnąć się w godzinę. Izolacja to tortura długotrwała. Dla osób, które chcą spróbować, jak to jest siedzieć w karcerze, stworzyłam wersję skróconą (1,5 h sesja + 2 h izolacja), natomiast na pewno przy tej formie nie wszystkie zamierzone przeze mnie efekty uda się osiągnąć.

  • 1,5 h sesja + 2 h izolacja
  • 2 h sesja + 4 h izolacja
  • 3 h sesja + 4 h izolacja
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.