Booking System

polecam

jak się przygotować do sesji?

golenie owłosienia

To temat dyskusyjny. Z jednej strony oczywiście jest bardziej estetycznie, kiedy jesteś ogolony w miejscach intymnych. Twoje włosy łonowe nie wkręcają się w klatkę na penisa czy linkę, którą masz wiązane jądra. Owłosienie jest także problematyczne przy zabawach gorącym woskiem. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy - z różnych przyczyn - może sobie pozwolić na całkowite ogolenie. Jak bowiem wytłumaczyć, że nigdy się nie goliło, a tu nagle taka zmiana? Nie chcę robić wam problemów, dlatego nie jest obowiązkowe przychodzenie na sesję ogolonym. Jeśli jednak jest możliwość kompromisu - będę optowała za chociaż przystrzyżeniem owłosienia.

Gdybyś jednak miał możliwość ogolić się. Powinieneś to zrobić w następujących miejscach:
  • łono
  • jądra
  • odbyt (jeśli interesują cię zabawy analne)
  • pachy (przystrzyżenie)
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.