Booking System

polecam

sesje uniwersalne

dodatki do sesji

1. Nocleg
Jest to dla wielu bardzo ekscytująca przygoda: nocowanie w studyjnej celi. Jeśli ciebie także to interesuje, możesz zarezerwować sesję z tym właśnie elementem. Pamiętaj jednak, że dotyczy to tylko sesji uniwersalnych dłuższych, a zatem cztero-, pięcio- i sześciogodzinowych. Druga uwaga - sesje z noclegiem rezerwuje się dopiero w godzinach wieczornych. Cisza nocna zaczyna się o godzinie 23:00, a całe spotkanie kończy rano dnia następnego, najwcześniej o godzinie 9:00. W zależności od tego jak długą sesję wybierzesz, i o której się ona zacznie, będzie to wyznaczało godzinę zakończenia spotkania.

Przykład: 4 h sesja + nocleg rozpoczynająca się o godznie 21:00. Zatem do godziny 23:00 zostanie zrealizowanie 2 h sesji i następnego dnia również 2 h sesji, więc pobyt u mnie skończysz o godzinie 11:00.

2. Transfer
Jeśli nie masz możliwości samodzielnie dostać się do studia, albo obawiasz się, że możesz się spóźnić korzystając z komunikacji miejskiej, skorzystaj z opcji transferu. Możesz ją zaznaczyć podczas rezerwacji sesji. Jest to równoznaczne z tym, że samochód z kierowcą będzie czekał na ciebie we wskazanym przez ciebie miejscu, a po spotkaniu zostaniesz w to samo miejsce odwieziony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do zakładki "studio" i tam wybierz "lokalizacja i dojazd".

Koszt dojazdu w zależności od miejsca podjęcia ciebie, zostanie ci podany w momencie rezerwacji sesji.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.