Booking System

polecam

jak się przygotować do sesji?

czyszczenie odbytu

Dotyczy to osób, które są zainteresowane realizacją zabaw analnych. Jeśli w ankiecie zaznaczyłeś, że dopuszczasz tą praktykę, możesz spodziewać się, że pojawi się ona na sesji. Co za tym idzie powinieneś być do tego odpowiednio przygotowany. Jak to zrobić?

1. Lewatywa
Kup w aptece lub sex shopie (np. www.refform.pl) gruszkę do lewatywy lub nakładkę na prysznic. Przed pierwszym użyciem dobrze byłoby wydezynfekować zakupione akcesoria. Jeśli nie masz profesjonalnego dezynfekatora, użyj gorącej przegotowanej wody albo alkoholu. Przygotuj sobie także lubrykant lub inny środek, który zapewni poślizg przy wkładaniu końcówki do odbytu. Napełnij gruszkę do lewatywy wodą (w przypadku nakładki na prysznic będziesz tylko odkręcał wodę - używaj letniej wody pod małym ciśnieniem), nasmaruj końcówkę lubrykantem i wpuść w odbyt wodę (ok. 0,25 - 0,5 l). Następnie wypuść wodę. Powtórz czynność tyle razy, aż będziesz wypuszczał z siebie jedynie czystą wodę. Tak przygotowany możesz przyjść na sesję.

2. Środki przeczyszczające
W przypadku środków przeczyszczających sprawa jest mniej skomplikowana. Idź do apteki i kup proszki. Zapytaj farmaceutki, co poleca. W tym momencie na rynku jest bardzo dużo środków, począwszy od doustnych na czopkach kończąc. Stosuj je zgodnie z instrukcją na ulotce, najlepiej dzień przed sesją. Po ich zażyciu i wypróżnieniu się, lewatywa w studio nie będzie potrzebna.

Jeśli nie masz możliwości zrobić sobie lewatywy w domowym zaciszu ani przyjąć środków przeczyszczających, wykonam ci lewatywę u mnie w studio.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.