Booking System

polecam

sesje uniwersalne

czas trwania

Sesje uniwersalne realizuję w różnych wymiarach godzinowych. Najkrótsze możliwe spotkanie trwa godzinę. To czas wystarczający, aby zrealizować jedną praktykę, ale w taki sposób, aby było to satysfakcjonujące, a nie tylko "odhaczone" jako zrealizowane. Dwu- i trzygodzinne spotkania są idealnym miejscem na zrealizowanie kilku ulubionych praktyk w taki sposób, aby nie czuć niedosytu.

Sesje uniwersalne:
  • 1 h
  • 1,5 h
  • 2 h
  • 3 h

Sesje uniwersalne dłuższe będą odpowiednie dla tych, którzy chcą spędzić ze mną więcej czasu i zrealizować co najmniej kilka fantazji. W przypadku tych spotkań może pojawić się przerwa na złapanie oddechu w formie zamknięcia w celi lub unieruchomienia.

Sesje uniwersalne dłuższe:
  • 4 h
  • 5 h
  • 6 h

Do czasu sesji nie wliczam czasu potrzebnego na rozmowę przed i po spotkaniu. Natomiast już mycie ciebie i lewatywa (jeśli jest potrzeba wykonania jej) są elementem sesyjnym.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.