Booking System

polecam

jak się przygotować do sesji?

czas potrzebny na sesję

Nie lubię się spieszyć ani prowadzić sesji z zegarkiem w ręku. Jeżeli umawiasz się na spotkanie, musisz mieć na nie czas.

Przykład: zarezerwowałeś dwugodzinną sesję na godzinę 14:00. Nie licz więc na to, że wyjdziesz ode mnie o 16:00. Do czasu sesji nie wliczam rozmowy przed spotkaniem, rozmowy po spotkaniu i czasu potrzebnego ci na umycie się po sesji. Prawdopodobne jest zatem, że wyjdziesz ode mnie około godziny 16:20-16:30.

Jeśli wypadło ci coś ważnego i koniecznie musisz ode mnie wyjść wcześniej, albo idealnie po czasie trwania zarezerwowanej sesji, poinformuj mnie o tym zanim wejdziemy do studia. Wezmę to wtedy pod uwagę i będę kontrolowała czas zerkając dyskretnie na zegarek.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.