Booking System

polecam

praktyki, które wykonuję

bondage

Bondage jest praktyką, która działa nie tylko na ciało, ale i na umysł. Poza fizycznym odczuciem braku możliwości ruchu czy uwolnienia się, daje także określone doznania psychiczne. To właśnie podczas unieruchomienia zaczynasz zdawać sobie sprawę, że znajdujesz się w sytuacji, w której nie masz za wiele do powiedzenia, w której to Ja decyduję o twoim losie. Z jednej strony strach, z drugiej podniecenie związane z niemożnością kontrolowania sytuacji i przewidzenia, co się z tobą za moment stanie. Czy to nie wspaniała mieszanka?

Stosowane przeze mnie formy bondage to:
  • Basic bondage, czyli bardzo podstawowa forma polegająca na przypięciu cię do mebla podczas wykonywania praktyk za pomocą np. pasów skórzanych lub lin jutowych. Dla wzmocnienia efektu bezradności stosuję także armbindery.
  • Strict bondage to długotrwałe unieruchomienie w wygodnej pozycji uniemożliwiające samodzielne wyswobodzenie się. Realizowane jest poprzez użycie pasów skórzanych, lin jutowych i/lub folii stretch, a także kaftanów bezpieczeństwa (tzw. strait jacket). Przykładem może tu być mumifikacja czy podwieszanie w pozycji poziomej, natomiast ideą realizowania takich pozycji jest odizolowanie ciebie od otoczenia, uzyskanie uczucia bezsilności, bezradności i całkowitej zależności ode mnie.
  • Stressful bondage to krótkotrwałe unieruchomienie w niewygodnej pozycji najczęściej wykonane za pomocą lin jutowych bądź rozpórek zwanych restraintsami. Ideą jest uzyskanie efektu bólu i dyskomfortu pochodzącego z napięcia mięśni.
  • Suspension to nic innego jak podwieszanie, które w moim studio realizuję w formie podwieszania poziomego i podwieszania za ręce. Używane do tego są specjalne kajdany do podwieszania, łańcuchy i pasy skórzane.

Praktyki towarzyszące wymienionym wyżej formom bondage to:
  • Sensory deprivation, czyli wyłączenie twoich zmysłów wzroku i słuchu poprzez zastosowanie masek, przesłon na oczy (tzw. blindfoldów) i nauszników wygłuszających dźwięki z otoczenia.
  • Breath control, czyli ograniczanie ci dopływu powietrza poprzez użycie np. masek gazowych lub siadanie ci na twarzy (tzw. facesitting).
  • Gagging, czyli kneblowanie to nic innego jak uniemożliwianie ci komunikacji werbalnej ze mną poprzez włożenie w twoje usta np. knebla z kulką (tzw. ball gag), wędzidła czy rozwieracza szczękowego.
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.