Booking System

polecam

praktyki, które wykonuję

zabawy analne

Zabawy analne mogą być bardzo przyjemne i prowadzić do obłędnych orgazmów analnych, ale także poniżające i degradujące. Niezależnie od tego, jak je postrzegasz, możesz mieć pewność, że będą przeprowadzone z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Zawsze zabawa analna poprzedzona jest lewatywą, którą możesz wykonać w domu lub u mnie w studio. Ponadto prezerwatywy i dużo lubrykantu, żeby było przyjemnie, a nie stresująco i boleśnie. Używam zabawek o różnych średnicach, długościach i kształtach, ale zawsze na początku dobieram rozmiar pod twój obecny poziom rozciągnięcia odbytu. Studio jest wyposażone w dilda i korki analne o różnych rozmiarach, od małych po bardzo duże, dlatego na pewno uda się coś do ciebie dopasować, a i będzie czym rozciągać twój odbyt.

Poniżej znajdziesz informacje o możliwych rodzajach zabaw analnych i akcesoriach przy nich wykorzystywanych:
  • normal anal play, do realizacji których używam dild w różnych rozmiarach, korków analnych, haków analnych, strap-onów, a także moich własnych palców
  • intense anal rape realizowane z użyciem strap-onów, kutasów na kiju, fucking machine a także całej dłoni, czyli fisting
  • ass stretching, czyli rozciąganie odbytu poprzez dmuchane korki analne, wzierniki i oczywiście palce
  • prostate massage to nic innego jak bardzo przyjemny masaż prostaty, który może prowadzić do wielu ciekawych doznań
  • anal electro, czyli używanie elektrod analnych do stymulacji odbytu za pomocą prądu o różnym napięciu
Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.